Meistarklases

"Saules Sveces" piedāvā iespēju kopīgi, radoši un aizraujoši darboties meistarklasēs.

Meistarklases ir lielisks veids, kā pavadīt dienu radošā atmosfērā, gūstot ieskatu produktu tapšanā un pašiem piedalīties to gatavošanā. Meistarklašu laikā jums būs iespēja radīt ko vienreizēju un īpašu – paša rokām darinātu sveci vai aromatizatoru, kurā spilgti parādīsies jūsu redzējums un sajūtas, kas radušās tapšanas procesā. Pašu rokām tapušie darbi varēs kalpot gan sevis iepriecināšanai, gan kā lieliska dāvana mīļiem cilvēkiem svētkos. Iespējams meistarklases rīkot kā nelielā tuvāko draugu vai ģimenes kompānijā, tā lielākā grupā, piemēram, klases ekskursijas ietvaros. Tas būs patīkami un lietderīgi pavadīts laiks ar pievienoto vērtību!

 • Izzinošas meistarklases (5–10 cilvēki)
  To laikā iespēja apgūt ne tikai praktiskas prasmes, bet gūt arī teorētiskas zinības. Uzzināsiet vairāk par sveču daudzveidību, to pielietošanu dažādās situācijās. Īsāk sakot – šajās meistarklasēs gūsiet vērtīgas idejas un informāciju, lai patstāvīgi mēģinātu sveces pagatavot arī mājas apstākļos.
 • Sievišķīga darbošanās vecmeitu ballītes ietvaros
  Iespēja draudzeņu kompānijā (5–10 cilvēki) radoši izpausties, pagatavojot sveci savā iecienītākajā krāsā un ar sev tīkamāko aromātu. Jaukā atmosfērā pavadīts laiks, darinot skaistas sveces savām rokām.
 • Apciemo Liepāju un izlej savu sveci!
  Plānots ģimenes izbrauciens uz Liepāju? Ir vēlme ne vien apskatīt balto smilšu pludmali un atpūsties, bet arī radoši darboties un iepazīt Liepājā tapušās "Saules Sveces"? Tad šī būs lieliska iespēja! Sveču liešanas meistarklasē varēsiet darboties visi kopā – interesanti būs gan ģimenes mazākajiem, gan lielākajiem pārstāvjiem. Darbosimies gan ar krāsām, gan sausajiem ziediem, gan aromātiskajām eļļām. Īsts baudījums!
  Par aktuālajiem piedāvājumiem uzzināsiet, sekojot @saulessveces Instagram un Facebook kontiem.
 • Sveču gatavošanas darbnīca grupām (līdz 30 cilvēkiem)
  Klases ekskursijas vai darba kolektīva saliedēšanas pasākuma ietvaros iespēja katram līdzdarboties un pagatavot savu īpašo sveci. Iespēja iepazīt sveču meistara amatu un sveču tapšanas procesu. Ieraudzīt savām acīm, cik interesants un reizē sarežģīts ir šis darbs.
 • Sveču darbnīca – absolventa dāvanas izveide
  Izlaiduma klasēm pieejama iespēja pirms lielās dienas atkal sanākt visiem kopā un kopīgi darboties ārpus skolas telpām. Kopīgā nodarbe ne vien tuvinās klases kolektīvu, bet arī ļaus sagatavot dāvanu skolotājiem, vecākiem vai kādam citam īpašam cilvēkam izlaiduma dienā.
 • Jaunā pāra kopīgās sveces izveide
  Kāzu dienā vai tuvojoties tai, jaunais pāris var atkal pārliecināties par savām sadarbības prasmēm, nododoties gana romantiskajam un viennozīmīgi skaistajam sveču tapšanas procesam, izgatavotojot savu īpašo sveci, kurā mijas gan līgavas, gan līgavaiņa enerģija un redzējums. Pēcāk svece kalpos par skaistu piemiņu no kārtējā kopīga piedzīvojuma.

Par meistarklašu norisi un laikiem iepriekš jāvienojas, zvanot vai rakstot +37129557292!