Saules Sveces

Kas aizsākās kā brīvā laika nodarbe un sevis iepriecināšana, pārauga pilna laika darbā, kas nu nes prieku daudziem jo daudziem klientiem tuvu un tālu – tā varētu raksturot "Saules Sveces" tapšanas ceļu. Darbības aizsākumi bija pieticīgi un pirmie soļi nedroši, taču nu, pilnveidojot darbību un krājot pieredzi, kā arī, pateicoties klientu uzticībai, "Saules Svecēm" ir savs veikals/darbnīca pašā Liepājas sirdī, kurā top daudzveidīga produkcija un tiek piedāvātas arī meistarklases. Lai gan auguši darba apmēri un darbam veltītais laiks, tas nemainīgi ir mīlestības un roku darbs.

Katra svece – roku darbs

Produktu radīšanas process sešu gadu garumā tika aizvadīts „Saules Sveces” pirmajās "mājās" - Liepājas Amatnieku namā, kas aizvien ir viena no vietām, kur iespējams apskatīt un iegādāties daļu produkcijas. Taču 2022. gada 12. aprīlī durvis vēra "Saules Sveces" veikals un darbnīca Liepājā, Kungu ielā 6, kur šobrīd top "Saules Sveces" produkcija un klientiem vienuviet iespējams iegādāties visus produktus no "Saules Sveces" klāsta.

Daba. Uguns. Gaisma

Svētkiem, romantiskiem vakariem, relaksācijai vai vienkārši ikdienas iekrāsošanai un akcentēšanai – tik atšķirīgs var būt aromātisko „Saules Sveču” pielietojums. Sveces, kas tapušas no dažādiem izejmateriāliem un kuru dekorēšanai izmantoti Liepājas puses pļavās vākti augi, ne vien sasildīs sirdi, bet arī priecēs acis . Piedāvājumā pieejami dažādi aromāti, kuri piepildīs telpu ar patīkamu smaržu. Sveces ir roku darbs, tapušas ar īpašām rūpēm un mīlestību.